Teklif al
Aylık yayınlanan online interaktif dergi platformumuz You Media Magazine her yaştan ve her kesimden okuyucuya hitap ederek dergi sektörüne yeni bir soluk kazandırarak yoluna her ay emin adımlarla devam etmektedir.

Bilim-teknolojiden sanata, modadan sergiye, festivallerden etkinliklere, beslenme-diyetten spora, Atatürk köşesi'nden özel röportajlara kadar zengin bir içeriğe sahip olan You Media Magazine, her ay yenilenen içeriğiyle sizleri harika bir yolculuğa çıkarıyor.

You Media Magazine, dijital platformlardaki aktüel içeriği ve video izleme seçeneğiyle sizlere bir dergiden daha fazlasını sunuyor.
Yaratıcı, işine aşık ve deneyimli takım arkadaşlarıyla hazırlanan You Media Magazine yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana kısa zaman içerisinde büyük bir okuyucu kitlesine erişim sağlamaktadır.

Gelişen teknolji ve yaşam tarzına entegre olarak alanında bir ilke imza atan You Media Magazine, marka bilinirliğini artırarak uzun soluklu bir zaman diliminde reklam verenleri tüketicilerin algısına yerleştiriyor. Online yöntem kullanarak hem daha az maliyetle reklam vermiş olmak, hem de eko-sisteme destekçi olmak, marka imajını olumlu yönde artırıyor.
You Media Magazine'de yayınlanan reklamlarınızı editoryel tanıtımlar (advertorial) şeklinde yapabilir, sayfalara web sitenizin ve sosyal medya hesaplarınızın linklerini yerleştirebilir ve videolarınızı okuyucularımızla paylaşabilirsiniz. You Media Magazine, bu noktada marka bilinirliğinde sizi rakiplerinizden ciddi şekilde ayırırken, bir dergiden beklentilerinizin tamamını size sunuyor.

Aşağıda yer alan kapaklarımıza tıklayarak ilgili sayılarımıza ulaşabilirsiniz.
Ayrıca You Media Magazine'e www.youmediamagazine.com, Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve Vodafine DMags uygulamalarından da giriş yapabilirsiniz.